+ Pridať inzerát

Directreal ponúka Na prenájom veľký ubytovací komplex s dobrou dostupnosťou

Directreal ponúka Na prenájom veľký ubytovací komplex s dobrou dostupnosťou
Slovakia Published November 18, 2020 ID #1073990

Popis: Ponúkame na prenájom veľkú polyfunkčnú budovu so siedmimi služobnými bytmi a veľkou garážou. Objekt je určený pre väčšiu skupinu ľudí ako ubytovacie zariadenie a nachádza na ulici Komárňanskej v Ružinove.

- Budova ponúka 7 bytov, ktoré sú dispozične riešené ako garsónky. Výhodou tohto objektu je, že k nemu prislúcha veľká garáž pre približne štyri autá strednej triedy, alebo dve veľké vozidla. Na pozemku sa nachádza altánok s grillom a v zadnej časti práčka a posedenie. Ku každému bytu patrí aj kúpeľňa s toaletou.

- Stavba je predurčená pre skupiny ľudí ako napr. : hasiči, stavbári, ochranné zložky atď...

- Väčšiu časť tvorí sklad s garážou v juhozápadnej časti pôdorysu, ktorý je vytvorený bez stropnej konštrukcie cez 2 podlažia. Do priestoru priamo z exteriéru sa otvárajú dve garážové brány na uličnej a jedna na juhovýchodnej fasáde.

- Cena zahŕňa aj upratovacie služby raz za týždeň a výmena prádla raz za 2 týždne. Objekt je chránený kamerovým systémom a vstup je cez elektrickú bránu.Zariadenie: Kompletne vybavenie izieb: postele, skrine, stôl a stoličky + jedálenské potreby ako elek. sporák, mikrovlnka

Pozemok: Rovinatý
Výmera pozemku: 838
Celková úžitková plocha administratívy: 380
Príjazdová cesta: Asfalt
Inžinierske siete: Elektrina, Plyn, Kanalizácia
Kúrenie: Ústredné
Forma vlastníctva: Firemné
Energetický certifikát budovy: Trieda B


Viac informácií: http://y9.sk/kUU

Obhliadky a ďalšie informácie:
Erik Bakoš
0905 318 672