+ Pridať inzerát

Budova v rekreačnej oblasti Vyšné Ružbachy okr. Stará Ľubovňa

Budova v rekreačnej oblasti Vyšné Ružbachy okr. Stará Ľubovňa
Slovakia Published November 9, 2020 ID #979890

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj rozostavanú budovu v obci Vyšné Ružbachy. Budova je rozčlenená pre časť A a časť B. Budova je vhodná na dokončenie a využitie ako Penzión, Bytový dom, Ubytovňa, Apartmánovi dom alebo Rodinný dom s časťou na prenájom. V podzemnej časti je možné zriadiť napr. prevádzku Potravín. Budova sa nachádza na pozemku o rozlohe 801 m2, rozmery pozemku sú (šxd) 12m -15 m x 57m, úžitková rozloha domu je spolu 346 m2. Budova má zavedené IS (kanalizáciu, elektrinu, vodu) na pozemku. Predajná cena dohodou. Znalecký posudok je 101.000 eur.Podzemné podlažie má tieto miestnosti:

Vjazd do garáže, garáž s dielňou, WC, práčovňa, kotolňa + sprcha, schodisko, sklad 1 a sklad 2.I. Nadzemné podlažie pre časť A: má tieto miestnosti:

Vstup, predsieň, hala, šatník, jedáleň, kuchyňa, komora, schodisko, WC, obývacia izba, terasa

a pre časť B: Vstup, zádverie, kuchyňa, izba, WC+sprcha, schodiskoII. Nadzemné podlažie pre časť A má tieto miestnosti:

Schodisko, chodba, WC, kúpelňa, 4 x Izba, Loggia a pre časť B: schodisko, kuchyňa, 2 x Izba, WC+ sprcha.Budova je murovaná z tvárnic zn. Porfix hr. 30 - 40 cm, strešná krytina je plechová zn. Ranilla, Plastové okná imitácia mahagón, predpríprava na elektroištaláciu a vodoinštaláciu.Vyšné Ružbachy sú známe kúpeľné miesto vzdialené od mesta Stará Ľubovňa len 15 km. V kúpeľoch sa liečia choroby srdcovo-cievnych a nervových chorôb a choroby z povolania. Zvláštnosťou je najväčšie travertínové jazierko Kráter na Slovensku s priemerom 20 metrov a hĺbkou 3 metre. V obci sa nachádza rímskokatolícky barokový kostol z 2. polovice 17. storočia so súdobým barokovým interiérom a Biely dom, stavebná dominanta kúpeľného parku vybudovaná na travertínových skaliskách. Nachádza sa sem termálne kúpalisko IZABELA a v zime sa prevádzkuje lyžiarsky vlek SKI PARK Vyšné Ružbachy.V prípade záujmu o nehnuteľnosť nás neváhajte kontaktovať na obhliadku na tel. č: 0903 738 901 alebo mailom:
Poskytujeme kompletné realitné a hypotekárne poradenstvo.