+ Pridať inzerát

PONÚKAME NA PREDAJ DVA RODINNÉ DOMY V LIPT. MIKULÁŠI V...

PONÚKAME NA PREDAJ DVA RODINNÉ DOMY V LIPT. MIKULÁŠI V...
Slovakia Žilinský kraj Liptovský Mikuláš Published November 13, 2020 ID #1029152

TU-REALITY PONÚKA na predaj dva Rodinné domy - typu "dvojdom" v novovzniknutej pokojnej štvrti Liptovského Mikuláša - Ondrašová - Pod Zásad. Domy sú súčasťou kompaktného a uceleného developerského projektu, kde sú navrhované domy a ich súčasti v jednotnom dizajne a pôsobia tak zladene a príjemne.

DOMY NEMAJÚ SPOLOČNÚ STENU, KAŽDÝ DOM MÁ NEZAVISLÉ OBVODOVÉ MÚRY
NAJLEPŠIA PRIRAVENOSŤ NA VÝSTAVBU:
Právoplatné stavebné povolenie a skolaudované IS aj asfaltová cesta = VÝSTAVBA IHNEĎ, KOLAUDÁCIA DO 6 MESIACOV !!!

Pozemky, na ktorých budú domy stáť, sú o výmere RD-9A 344m2 a RD-9B 280m2. Sú rovinaté, slnečné s prístupom z existujúcej skolaudovanej asfaltovej cesty. Základňa domov je 8x7,5m, úžitková plocha 96m2. Pred domom sa nachádzajú parkovacie miesta zo zámkovej dlažby. 

Novostavby "domov na kľúč" s nízkymi nákladmi na bývanie budú kolaudované, ako dvojpodlážné Rodinné domy s moderným dispozičným riešením vhodné na trvalé bývanie, prípadne rekreáciu.

RODINNÉ DOMY PONÚKAME V PREVEDENÍ "NA KĽÚČ" :
___
Dom 9 B - na pozemku 280 m2, úžitková plocha 96m2, 4-izbový, cena: 139.350,-€ s DPH
Dom 9 A - na pozemku 344 m2, úžitková plocha 96m2, 4-izbový, cena: 144.550,-€ s DPH

- zemné práce, zakladanie na základových pásoch, železobet. doska (UŽ ZREALIZOVANÉ !), zvislé konštrukcie, vodorovné konštrukcie, úpravy povrchov (podkladový betón, zateplenie fasády s omietkou), hydroizolácie, vnútorná ležatá kanalizácia, vnútorný ležatý vodovod, klampiarske konštrukcie, drevený otvorený krov, strešná krytina, vonkajšie dvere a okná (izolačné trojsklo, ug=0,5), nátery krovu, bleskozvod
- IS: - kanalizačná, vodovodná, elektrická, internetová + TV prípojka (optika)
Dom na kľúč:
- úpravy povrchov (vnútorné omietky, potery), izolácia proti vode (kúpeľňa, wc), izolácie tepelné (podlaha, krov), vnútorná kanalizácia - kompletné rozvody, vnútorný vodovod - kompletné rozvody, predpríprava rozvodu na tepelné čerpadlo, dodávka a montáž podlahového kúrenia, sadrokartónové podhľady, stolárske konštrukcie (vnútorné parapetné dosky, dvere so zárubňami), podlahy z dlaždíc, podlahy vlysové a parketové - laminátové parkety, keramické obklady (kúpelňa, wc), zariaďovacie predmety-sanita, maľby, elektroinštalácia - rozvody + rozvádzač + revízna správa
-parkovacie státie so zámkovou dlažbou, vyrovnaný terén na pozemku.
-v cene domu "NA KĽÚČ" nie je zarátaná kuchynská linka, vstav. nábytok, zásuvky a vypínače, svietidlá.

MOŽNOSŤ VÝBERU Z RôZNYCH MATERIÁLOV...