+ Pridať inzerát

Na peliešku - denná škôlka a hotel pre psov

Na peliešku - denná škôlka a hotel pre psov
Slovakia Published October 25, 2020 ID #831818

AKCIA! - balíček - celodenná škôlka s odvozom aj dovozom len za 15 € na deň.

Poskytujeme 24 – hodinovú odbornú starostlivosť o Vášho psa v čase Vašej neprítomnosti s voľným pohybom v rodinnom dome s výbehom v záhrade. Ponúkame aj starostlivosť vo forme dennej škôlky a nadštandardné služby.
V každom psovi stále drieme vlk, preto sa snažíme tento genetický kód zachovať a v tejto ideológii u nás v hoteli preferujeme svorku, nakoľko tento spôsob života je psovi najbližší. Každý nový pes k nám pride ako cudzinec do neznámeho prostredia k cudzím ľuďom a neznámym psom. Z tohto dôvodu každému dlhodobejšiemu pobytu v hoteli predchádza obhliadka, kde si povieme viac o psovi a zoznámime sa, dozvieme sa o jeho minulosti, na základe čoho vieme, ako máme k danému psovi pristupovať. Ak je potrebné, navrhujeme absolvovať aspoň jeden deň v dennej škôlke na adaptáciu.
Sme mladá rodina, ktorá žije so psami v rodinnom dome ako svorka a chceme, aby sa psíkovia cítili ako jej členovia. U nás psov nenosíme na rukách a nehrajú sa v guličkách. Hrajú sa medzi sebou vonku, tak ako je im to prirodzené.

Lucia - majiteľka, je veterinárna sestra s dlhoročnou praxou na viacerých veterinárnych klinikách v Bratislave a má skúsenosti s výchovou a výcvikom psov.
Michal - má skúsenosti so socializáciou a zaradením psa do svorky, pravidelne absolvuje rôzne kynologické semináre.

Poskytované štandardné služby :

denná škôlka
hotel pre psov

Nadštandardné služby :

podávanie liekov
hygiena paraanálnych žliaz
čistenie očí a uší
strihanie pazúrikov
odčervenie / tbl. /
kúpanie
odvoz – dovoz psov
socializácia a prevýchova

Adresa - Strojnícka 59, Ružinov
Viac informácií na webstránke alebo soc. sieti - Na peliešku

Prosím kontaktujte nás výhradne telefonicky