+ Pridať inzerát

Prenájom plynových ohrievačov

Prenájom plynových ohrievačov
Slovakia Trnavský kraj Trnava Published October 25, 2020 ID #814262

Od 10€ / deň

Prenájom kachľových a hríbových plynových ohrievačov. Pri prenájme kachľového, alebo hríbového ohrievača je možnosť si prenajať a plynovú bombu s náplňou.

Vybavenie:
- kachľový / hríbový plynový ohrievač,
- propan butánová bomba.

KACHĽOVÝ PLYNOVÝ OHRIEVAČ:
Rozmer: 70 x 41 x 44 cm
Vykurovací výkon: 4,2 kW
Výhrevnosť: 150 m3
Farba: Čierna
Typ plynu: Propan butan
Spotreba plynu: 0,31 kg/hod
Plynová fľaša: 10kg
3 polohy výkonu
Plynové kachle na interné využitie, ktoré ponúkajú hneď tri možnosti pre výkon. Kachle nemajú nijaký kábel, preto ich môžete umiestniť takmer do každej miestnosti. Do priehradky ohrievača sa veľmi ľahko nainštaluje plynová propán-butánová fľaša. Hmotnosť celej sústavy činí cca 14 kilogramov.Ohrievač MEVA disponuje funkciou na stráženie nebezpečných spalín, aby sa predišlo poškodeniu či ublíženiu na zdraví. Tento ohrievač je úplne bezpečný a vhodný do bytov aj domov. Obsahuje kolieská.


HRÍBOVÝ PLYNOVÝ OHRIEVAČ:
Rozmer: 215 cm x 76 cm
Vykurovací výkon: 5 kW - 8,3 kW
Hmotnosť: 16kg
Farba: Strieborná
Typ plynu: Propan bután
Plynový hríbový záhradný ohrievač od nemeckej spoločnosti Activa sa skvele hodí pre dotvorenie tej správnej atmosféry a tepelnej pohody pri grilovaní či posedenie s priateľmi. Ohrievač je vybavený revolučným horákom "Eco-Plus", ktorý dokáže pri nižšom nominálnom výkone vyžiariť rovnaké množstvo tepla ako ohrievače s väčším odberom. Výsledkom je nezanedbateľná úspora plynu a celkovo nižšie emisie CO2. Plyn sa ľahko zapaľuje pomocou piezo zapaľovania a tepelný výkon sa dá regulovať otočným ovládačom. Telo ohrievača je vyrobené z nerezovej ocele. Odrazová plocha reflektora je z ľahkého hliníka. Ohrievač je vybavený malými pojazdovými kolieskami pre jednoduchú manipuláciu.

Po dohode možnosť dovozu a odvozu.