+ Pridať inzerát

Slnečný 2 izbový byt v centre mesta Banskej Bystrice na predaj - skvelá príležitosť na bývanie

Slnečný 2 izbový byt v centre mesta Banskej Bystrice na predaj - skvelá príležitosť na bývanie
Slovakia Banskobystrický kraj Banská Bystrica Published December 23, 2020 ID #1326526

Hľadáte slnečné bývanie v centre mesta? Potrpíte si na štýlové bývanie a kvalitu, ale nemáte čas riešiť prerábku? Máme pre vás skvelú ponuku. Vkusný, čerstvozrekonštruovaný a zariadený byt v centre Banskej Bystrice so slnečnou lodžiou. Môže to byť vaša investičná príležitosť alebo prvé vlastné bývanie.
----------------->2-izbový slnečný byt situovaný v centre mesta je ideálne riešenie pre mladých, dynamicky žijúcich ľudí. Či už ste single, pár alebo mladá rodina, tento byt vám ponúka viac ako len štartovaciu nehnuteľnosť. Užívajte si život v slnečnom byte, situovaný v super lokalite, na skok od centra. Nádherný výhľad je príjemný bonus tejto ponuky.
2-izbový byt na 6. poschodí s výťahom prešiel v roku 2020 kompletnou rekonštrukciou. Použité kvalitné materiály vás určite očaria, rovnako ako aj štýlové a vkusné zariadenie, ktoré je v cene. Veľká slnečná lodžia s výhľadom na mesto pôsobí ako izba navyše a určite oceníte aj pivnicu, ktorá k bytu prislúcha. V okolí bytu je kompletná občianska vybavenosť, sieť obchodov a služieb.
Nádherný byt v centre osloví aj náročnejšieho záujemcu a môže byť odpoveďou na vaše hľadanie vysnívaného bývania či investičnej príležitosti.
Ak vás tento byt zaujal, ozvite sa mi, rada vám ho ukážem osobne.