+ Pridať inzerát

Zriaďovač

Zriaďovač
Slovakia Nitriansky kraj Nitriansky kraj Published December 13, 2020 ID #1271878

Mzda: 1200 € za mesiac

Dĺžka praxe: aspoň 1 rok

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Názov pozície: Zriaďovač

Ponúkaný plat: 1200 € za mesiac

Názov spoločnosti: KASAI SLOVAKIA s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
• Nastavenie, úprava a výmena nástrojov vstrekovacích foriem pre lisovanie plastových dielov.
• Zabezpečenie dosiahnutia požadovaných výstupných charakteristík výrobku podľa technických a výrobných noriem.
• Nepretržité monitorovanie a analýza výkonu stroja s nástrojom.
• Evidencia, inventarizácia a správna identifikácia náhradných dielov a spotrebného materiálu.
• Zabezpečenie manipulovania s nástrojmi pomocou mostového žeriavu.
• Kontrolovať funkčnosť bezpečnostných zariadení na strojoch a zariadeniach.
• Riadiť 5S na pracovisku a vstrekovacom lise.
• Zodpovednosť za udržiavanie stavu nástroja.
• Presnosť živice a zodpovednosť za riadenie sušičky.
• Účasť na činnostiach znižovania nákladov na šrot.
• Spravujte požadované jednoduché správy a kontroly.
• A všetky ostatné pracovné požiadavky požadované manažmentom.
Výhody:
Príspevok na cestovanie.