+ Pridať inzerát

Zdravotný laborant (laboratórna diagnostika)

Slovakia Banskobystrický kraj Banskobystrický kraj Published October 23, 2020 ID #789533

Mzda: 800 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Zdravotníctvo

Názov pozície: Zdravotný laborant (laboratórna diagnostika)

Ponúkaný plat: 800 € za mesiac

Názov spoločnosti: SK-LAB, s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Úlohy súvisiace s poskytovaním laboratórnych vyšetrení v klinickom laboratóriu, zahŕňajúce najmä:
• Predanalytickú oblasť – činnosti vykonávané od odberu biologického materiálu po vlastné analytické spracovanie vzorky (príjem, identifikácia, triedenie, primárne spracovanie vzoriek biologického materiálu, zadanie do informačného systému apod.)
• Analytickú oblasť – vykonávanie analytickej činnosti podľa aktuálneho zaradenia na pracovný úsek
• Postanalytickú oblasť – práce vykonávané po ukončení analytického procesu, súvisiace s dokumentovaním, protokolovaním a archivovaním vykonaných analytických procesov. Taktiež práce, súvisiace s údržbou a starostlivosťou o používané technologické zariadenia.
• Prácu na výskumných projektoch, prípadne ďalších aktivitách laboratória.
Výhody:
• Práca so špičkovými analytickými technikami ako HPLC/UPLC, LC-MS/MS, kapilárna elektroforéza.
• Pracovné prostredie a politika spoločnosti podporujúca vzdelávanie a odborný rast.
• Možnosť participovať na špeciálnych a výskumných projektoch.
• Systém mesačných príplatkov a odmien nad rámec základnej mzdy.
• 2x ročne jednorázové odmeny až do výšky 100 % mesačného platu.
• Vernostné a jubilejné odmeny.
• Teambuildingové akcie.
• Pri našej práci kladieme dôraz na kvalitu, odbornosť a individuálny prístup k pacientovi.
• Platové podmienky: nástupná hrubá mzda 800 - 1000 € (platové podmienky upresníme na pracovnom pohovore, výška mzdy závislá od pracovných skúseností a dĺžky praxe)