+ Pridať inzerát

zdravotnícky záchranár

Slovakia Košický kraj Košický kraj Published December 11, 2020 ID #1255477

Mzda: 1065 € mesačne

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Názov pozície: zdravotnícky záchranár

Ponúkaný plat: 1065 € mesačne

Názov spoločnosti: Záchranná služba Košice

Text inzerátu: Náplň práce:
zdravotnícky záchranár v rámci neodkladnej zdravotnej starostlivosti v záchrannej zdravotnej službe ako člen posádky ambulancie rýchlej lekárskej pomoci, ambulancie rýchlej zdravotnej pomoci, ambulancie rýchlej zdravotnej pomoci RZP „S“, ambulancie rýchlej lekárskej pomoci s vybavením mobilnej intenzívnej jednotky vykonáva všetky činnosti v súlade s Vyhláškou č. 151/2018 Z.z. Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky z 9. mája 2018, ktorou sa mení a dopĺňa vyhláška Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky č. 321/2005 Z. z. o rozsahu praxe v niektorých zdravotníckych povolaniach v znení neskorších predpisov, ktorým sa ustanovujú podrobnosti o rozsahu praxe zdravotníckeho záchranára v záchrannej zdravotnej službe, študijný odbor : zdravotnícky záchranár, urgentná zdravotná starostlivosť