+ Pridať inzerát

Opatrovanie pri Amsterdame 10.12.2020

Slovakia Published November 20, 2020 ID #1092901

Krajina: Holandsko
Mesto: Heerhugowaard (40 min od Amsterdamu)
Nástup: 10.12.2020
Turnus: 2 mesiace
PLAT: 1800 Eur/mesiac
Bonus na cestu 100 Eur
Bonus za sviatky 150 Eur
Práca na živnosť
Požiadavky na opatrovateľku:
Žena, 30 - 60 rokov, anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, milá, spoločenská, trpezlivá, mala by mať skúsenost s opatrovaním, musí vedieť bicyklovať.
Opatrovaná osoba:
žena, 88 rokov, má problémy so zrakom a s mobilitou. Kvôli nervovej poruche jej tŕpne noha. Potrebuje neustálu podporu a dozor, aby nespadla. Klientka sa pohybuje na vozíku, na toaletu chodí s pomocou, ale pre istotu má aj plienky. Je potrebné jej pomáhať z postele na vozík, podporovať ju v denných aktivitách a činnostiach. Klientka má dcéru, ktorá je veľmi nápomocná. Klientka býva v renovovanom farmárskom dome obklopenom prírodou, len 40 minút od Amsterdamu. Klientka má koňa, husi. O zvieratá sa opatrovateľka nestará. Klientka rada sedí na záhrade, počúva hudbu, má rada vedľa seba spoločnosť. Opatrovateľka robí nákupy na bicykli.
Náplň práce: pomoc s vstávaním z/do postele, pomoc s osobnou hygienou, obliekaním, varenie, nákupy na bicykli, denný režim a aktivity, spoločnosť pre klientku, domáce práce (upratovanie, pranie, umývanie riadu, vysávanie).
Bývanie: dom so záhradou
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Zvieratá: nie v dome
Voľno: 2 dni v týždni + denné prestávky