+ Pridať inzerát

Zamestnanec pohrebných služieb - hrobár

Slovakia Trenčiansky kraj Trenčiansky kraj Published October 26, 2020 ID #833699

Mzda: 700 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Remeslá a osobné služby

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Názov pozície: Zamestnanec pohrebných služieb - hrobár

Ponúkaný plat: 700 € za mesiac

Názov spoločnosti: Technické služby mesta Nové Mesto nad Váhom

Text inzerátu: Náplň práce:
- prevozy zosnulých,
- obliekanie a úprava v rakve,
- kopanie hrobu,
- vyvesovanie smútočného parte na vývesných tabuliach,
- úprava hrobu po obrade, úprava okolia Domu smútku a cintorína,
- výkon úkonov patriacich do pietneho aktu
Výhody:
k základnej zložke platu osobný príplatok po skúšobnej dobe + všetky príplatky zo zákona,
polročné, koncoročné odmeny,
dovolenka nad rámec Zákonníka práce,
ďalšie benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy