+ Pridať inzerát

Webový administrátor stránky eshopu

Slovakia Trnavský kraj Trnavský kraj Published December 11, 2020 ID #1255500

Mzda: 650 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa, zdravotne postihnutého

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama

Názov pozície: Webový administrátor stránky eshopu

Ponúkaný plat: 650 € za mesiac

Názov spoločnosti: Global Costumer Service Solution s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Hľadáme kolegov na administratívnu prácu v oblasti e-commerce do nášho mladého, dynamického tímu.
Očakávame prihlášky ľudí s dobrými počítačovými zručnosťami a znalosťou anglického jazyka.
Bližšie informácie: marketing, e-maily, práca s databázou a jej segmentácia na základe marketingových kritérií a indikátorov predaja, objednávanie tovaru.
Úprava obsahu webových stránok a e-shopov, výmena obrázkov, formulácia popisu tovaru v anglickom jazyku.
V prípade zákazníckych dotazov alebo sťažností manažment celého procesu a poskytnutie odozvy zákazníkom.
Ak Vás naša ponuka oslovila, pošlite životopis v anglickom jazyku na uvedenú emailovú adresu a staňte sa súčasťou tímu Global Customer Service Solution.