+ Pridať inzerát

Výrobný pracovník pre montáž

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published December 11, 2020 ID #1255194

Mzda: 981 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Názov pozície: Výrobný pracovník pre montáž

Ponúkaný plat: 981 € za mesiac

Názov spoločnosti: VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Text inzerátu: Náplň práce:
-- montujete káblové zväzky,
-- montujete podvozkové skupiny a motor,
-- montujete interiérové časti automobilov,
-- diagnostikujete a zúčastňujete sa na prvej skúške vozidiel,
-- pracujete na výrobnej linke vo viaczmennej prevádzke.
Výhody:
Mesačná mzda od 1100 €*

*mesačná mzda obsahuje ZÁKLADNÚ ZLOŽKU MZDY 981 €,
príplatok za zmennosť, osobné a skupinové hodnotenie.

Prečo pracovať vo Volkswagen Slovakia?
Lebo získate:
• dovolenkový príspevok (13. plat)
• vianočný príspevok (14.plat)
• odmenu za hospodárske výsledky
• výber zo širokej ponuky benefitov
• ubytovanie
• zmluvnú dopravu
• výhodné stravovanie