+ Pridať inzerát

Výrobný / Montážny pracovník výroby televízorov

Slovakia Nitriansky kraj Nitriansky kraj Published October 26, 2020 ID #833708

Mzda: 4,66 € za hodinu

Dĺžka praxe: aspoň 6 mesiacov

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Technické a manuálne prierezové zamestnania

Názov pozície: Výrobný / Montážny pracovník výroby televízorov

Ponúkaný plat: 4,66 € za hodinu

Názov spoločnosti: EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Náplň práce:
• nenáročná práca v klimatizovaných priestoroch – výroba a montáž televízorov
• práca je len v stoji

Požiadavky na uchádzača:
• schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií
• zameranie na kvalitu odvedenej práce
• dobrý zdravotný stav

Práca 8h. v 2-zmennej prevádzke - ranná a poobedná zmena bez nočných zmien
Výhody:
Mzdové podmienky (brutto):

Od 735 EUR/mesiac
Mzda: základný plat od 735 € brutto + dochádzková prémia 100€ + výkonnostný bonus do výšky 60€ . Po skúšobnej dobe plat do výšky 950 € /základ 785€ / + dochádzková prémia + výkonnostný bonus + príspevok na dochádzanie do práce - 20€

Operátor 1 - 4,66€/ hod.
Operátor 2 - 5,14€/ hod.
Operátor 3 - 5,61€/ hod.

Iné výhody
Ponúkame:
- pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravné lístky
- možnosť záloh
- zmluvná doprava z okolia
- ubytovanie 1,20 € / noc
- doprava z ubytovne do práce a naspäť – zabezpečená /mesačnik cca 20,- E/
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora
DOPRAVA:
Linka ZM 1: Zlaté Moravce - Neverice - Žirany - Nitra
Linka NR 1: Dechtice - J. Bohunice - Madunice - Leopoldov - Nitra
Linka NR 2: Trnava - Modranka - Nitra
Linka NR 3: Trakovice - Bučany - Vlčkovce - Lehota - Nitra
Linka NR 6: Trstice - Šaľa - Močenok - Cabaj-Čápor - Nitra
Linka NR 3 F: Trnava (Družba) - Nitra
Linka NR 2 flexi: Trnava - Sereď - Nitra