+ Pridať inzerát

Vychystávač

Vychystávač
Slovakia Trnavský kraj Trnavský kraj Published December 16, 2020 ID #1296194

Mzda: 600 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Technické a manuálne prierezové zamestnania

Názov pozície: Vychystávač

Ponúkaný plat: 600 € za mesiac

Názov spoločnosti: McCarter a.s.

Text inzerátu: Náplň práce:
Hľadáme kolegu do skladu, ktorého práca bude aktívna a jeho náplňou práce bude predovšetkým:
- Vychystávanie objednávok na základe výdajky
- Označovanie tovaru pri prevzatí, ukladanie a skladovanie tovaru
- Práca s nízkozdvižným vozíkom (NZV)
- Umiestňovanie prijatých zásob do regálov
- Označovanie uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami
- Balenie skladových zásob a ich prepravovanie na expedíciu
Výhody:
- pohyblivá zložka mzdy za správne vychystaný tovar až do výšky 200 Eur
- kvartálne odmeny maximálne vo výške 150 Eur na základe vyhodnotenia
- po skúšobnej dobe základná mzda 650 Eur brutto
- po roku zamestnania výška základnej mzdy 700 Eur brutto
- ubytovanie - za poplatok 30 Eur/ mesačne
Príplatky v zmysle Zákonníka práce
Stravná jednotka za 0,86 centov
Ubytovanie za poplatok 30 Eur/mesačne
Nákup výrobkov za zamestnanecké ceny
Vianočný príspevok
Odmena za pracovné a životné jubileum
Firemné akcie/teambuildingy
Sick day (dovolenka na zotavenie) - 2 dni v roku
Rekreačné poukazy do výšky 275 Eur
Zľavy na dovolenkové pobyty
Kompletné zaškolenie
Možnosť kariérneho rastu

Práca je vhodnejšia pre mužov, nakoľko sa jedná o manipuláciu s bremenami.