+ Pridať inzerát

Sučany - vizuálna kontrola

Slovakia Published October 30, 2020 ID #893132

formácie o ponuke:
Mzdové podmienky (brutto): 610 - 750 EUR/mesiac
+ BONUS za dochádzku 25€ + osobnostné ohodnotenie 61€

Hľadáme nových kolegov zo Sučian, Martina a okolia, ktorí majú záujem o dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti:

- základná nástupná mzda: 610 eur/mesačne
- osobné ohodnotenie: 61 eur/mesačne
- príplatok za nepretržitú prevádzku: 0,15 eur/hod.
- dochádzkový bonus pri splnení fondu: 25 eur/mesačne
- letný bonus a ročná odmena na základe rozhodnutia vedenia spoločnosti
- samozrejmosťou sú príplatky podľa Zákonníka práce
- stravný lístok v hodnote 3,83 € (55% príspevok zamestnávateľ, 45 % zamestnanec)
- zarobíte si u nás priemernú mesačnú mzdu 600 v čistom!

Požiadavky na zamestnanca:
- prax nevyžadujeme, všetko potrebné ťa naučíme

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- tvojou úlohou je jednouchá vizuálna kontrola súčiastok
- zaznamenávanie chybných a nekvalitných súčiastok