+ Pridať inzerát

VODIČI VZV v automobilovom priemysle 850 - 1000 EUR

Slovakia Bratislavský kraj Bratislavský kraj Published October 23, 2020 ID #788691

Mzda: 903 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Názov pozície: VODIČI VZV v automobilovom priemysle 850 - 1000 EUR

Ponúkaný plat: 903 € za mesiac

Názov spoločnosti: Amikov SK, s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
!!! Hľadáme nových kolegov do výroby a do skladu :-)

Čo Ti môžeme ponúknuť?
• pri odpracovaní mesačného fondu zárobok od 903,00 € do 1100 €
• Zakladna mzda 903,00,- € Brutto a 10% premie
• možnosť komfortného ubytovania ZADARMO
• závodné stravovanie v novej jedálni
• nadštandardné zmenové príplatky
• možnosť pravidelných ZÁLOH
• možnosť práce nadčas

Aká práca Ťa čaká?
• naťahovaní a zahýbaní kože a koženky
• nanášanie lepidla na kožu a ostatné polotovary potrebne pre výrobu
• na pracovisku budete kompletne zaškolený :-)

Stačí Ti:
• plnoletosť
• trocha manuálnej zručnosti
• ochota pracovať v trojzmennej prevadzku - PO - PÁ (7,5 hod)

Nástupy možné IHNED!

Stop exekúciám = práca na slovenskú pracovnú zmluvu - koniec českým exekúciám !!!

Místo výkonu práce LOZORNO okr. Malacky, Slovensko

Doprava zabezpečená: Bílkove Humence, Borský Mikuláš, Borský Sv.Jur, Bratislava, Brodské, Čáčov , Čáry,Dojč, Gajary,Gbely, Holíč,Jabloňové, Jakubov,Kostolište, Kuchyňa,Kuklov,Kúty,Lakšárska Nová Ves, Lozorno, Malacky, Malé Leváre, Veľké Leváre,Moravský Sv.Ján,Pernek, Petrova Ves,Plavecké Podhradie, Plavecký Štvrtok, Radimov,Rohožník, Sekule,Senica, Skalica,Sološnica, Studienka, Stupava, Suchohrad,Šaštín-Stráže, Unín, Vysoká pri Morave, Záhorská Bystrica, Záhorská Ves,Zohor, Bratislava, Hodonín

[email protected], +421 948 846 222
Výhody:
Výhodné platové podmienky od 5,20 EUR/hod + prémie + docházkový bonus. Základná hrubá mzda 903 EUR + príplatky celkom mzda až 1000 EUR.
Možnosť ubytovania zdarma. Dotované závodné stravovanie.
Práca v stabilnej spoločnosti na hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú.
Miesto výkonu práce - Lozorno, SR.
Autobusová doprava firemným autobusom je zabezpečená.