+ Pridať inzerát

Vodič VZV

Vodič VZV
Slovakia Nitriansky kraj Nitriansky kraj Published October 23, 2020 ID #788621

Mzda: 858 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby

Názov pozície: Vodič VZV

Ponúkaný plat: 858 € za mesiac

Názov spoločnosti: syncreon Slovakia s. r. o.

Text inzerátu: Náplň práce:
- Vykládka, nakládka kamiónov
- Vizuálna kontrola obalov
- Vyskladnenie a zaskladnenie materiálu do a z regálov
- Manipulácia s komponentmi v rámci skladu a montážnej linky (manuálne aj s pomocou VZV)
- Práca so scannerom
- Zásobovanie montážnej linky komponentmi
- Dodržiavanie pracovných postupov a smerníc
- Udržiavanie poriadku na pracovisku a dodržiavanie 5S
Výhody:
- Dochádzkový bonus 5% - 15% v závislosti od odpracovaných mesiacov
- 13. plat
- Stravovacia karta hradená zamestnávateľom nad rámec zákona
- Práca na dve zmeny až 3 zmeny
- Zmluva na dobu neurčitú od prvého dňa trvania pracovného pomeru
- Možnosť kariérneho rastu
- ZDARMA zabezpečená doprava v rámci NR a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Trnava, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Galanta a ďalšie
- Zabezpečené ubytovanie