+ Pridať inzerát

Video editor

Slovakia Trnavský kraj Trnavský kraj Published December 16, 2020 ID #1295291

Mzda: 800 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa, zdravotne postihnutého

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie

Názov pozície: Video editor

Ponúkaný plat: 800 € za mesiac

Názov spoločnosti: Global Costumer Service Solution s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Hľadáme video editora so skúsenosťou a referenciami do našej kancelárie v Dunajskej Strede. Sme dcérskou spoločnosťou americkej firmy, ktorá sa zaoberá elektronickým obchodom.

Očakávame:
- prezentácia referenčných prác (hocijaká Vaša doterajšia tvorba)
- znalosť video formátov, správa kodekov na plynulej úrovni
- Pokročilá znalosť programov Adobe After Effects a Premiere (hlavne animačné práce)
- Znalosť niektorého z grafických programov Adobe Photoshop & Illustrator, Corel Draw & Corel Photo-Paint na používateľskej úrovni
- Znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni (slovom a písomne)
- Nezávislosť, komunikačná schopnosť
- Schopnosť riešiť problémy
- Schopnosť pracovať v tímu, proaktivita
- Kreatívne a pozitívne myslenie

Vaše úlohy:
- Tvorba reklamných a propagačných videí a animácií a efektov
- Kompilácia, strih a upravovanie sezónnych imidžových filmov
- Nahrávanie a úprava hlasových záznamov
- Sledovanie online vzhľadu konkurentov
- Spolupráca s ostatnými oblasťami spoločnosti pri tvorbe kampaní
- Marketingové zručnosti
- Kameramanské zručnosti
- Vysoká znalosť webových stránok na zdieľanie videí

Čo ponúkame:
- Možnosť profesionálneho rozvoja
- Získavanie skúseností v medzinárodnej organizácii
- Konkurencieschopný pevný príjem
- Veľa kreatívnych úloh a výziev
- Nadšený, flexibilný tím