+ Pridať inzerát

Validačný inžinier pre IT testovanie

Slovakia Published October 23, 2020 ID #788827

Mzda: 1200 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Názov pozície: Validačný inžinier pre IT testovanie

Ponúkaný plat: 1200 € za mesiac

Názov spoločnosti: Valicare s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
 Funkčné testovanie a konfigurovanie počítačových systémov (PLC, HMI, SCADA) na plniacich a baliacich linkách z oblasti farmaceutického priemyslu
 Vytváranie overených testovacích procedúr
 Rozvoj a implementácia nových testovacích procedúr
 Výkon testov a dokumentácia výsledkov
 Spolupráca s hardvérovými a softvérovými dizajnérmi na medzinárodnej úrovni
 Aktívna komunikácia so zákazníkmi v anglickom jazyku
Výhody:
Naši špičkoví odborníci:

 denne využívajú aktívne anglický (príp. nemecký jazyk)
 majú individuálny tréningový program
 navštevujú jazykové kurzy priamo v priestoroch spoločnosti
 sú školení odborníkmi po celom svete aj s platenou účasťou na kongresoch
 dostanú plat navyše pri pracovnom výročí
 majú možnosť pracovať aj z domu (Home Office)
 ich pracovný čas je prevažne flexibilný
 ich cestovný čas na služobné cesty je považovaný za pracovný čas
 dostávajú príspevok na šport, wellness, alebo kultúru
 sa zúčastňujú rôznych tímbuildingov
 dostanú finančný bonus v závislosti od individuálnych výkonov a hospodárskych výsledkov firmy
 pracujú v príjemnom medzinárodnom kolektíve
 tvoria v peknom pracovnom prostredí nových kancelárskych priestorov