+ Pridať inzerát

Učiteľ / Učiteľka pre druhý stupeň ZŠ

Slovakia Nitriansky kraj Nitriansky kraj Published December 11, 2020 ID #1254878

Mzda: 915 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Výchova, vzdelávanie a šport

Názov pozície: Učiteľ / Učiteľka pre druhý stupeň ZŠ

Ponúkaný plat: 915 € za mesiac

Názov spoločnosti: Základná škola, Tribečská 1653/22, Topoľčany

Text inzerátu: Náplň práce:
Učiteľ pre nižšie stredné vzdelávanie (druhý stupeň ZŠ)
aprobácia Slovenský jazyk a ruský jazyk
Výhody:
Pracovné miesto na dobu určitú – 1 školský rok s možnosťou predĺženia
Úväzok: 100%

Platové podmienky:
Platové tarify pedagogických zamestnancov, pracovná trieda 1 (v eurách mesačne, hrubá mzda pri 100% úväzku + započítaná prax)
Platová trieda 6 = Platová tarifa 915,00 €
Platová trieda 7 = Platová tarifa 998,50 €
Platová trieda 8 = Platová tarifa 1118,00 €
Platová trieda 9 = Platová tarifa 1251,50 €

S účinnosťou od 1.9.2019 ustanovenie § 7 ods. 12 zákona č. 553/2003 Z. z.: Platová tarifa sa pedagogickému zamestnancovi s účinnosťou od 1. januára kalendárneho roka zvyšuje o 0,25% za každý celý rok započítanej praxe dosiahnutej k 31. decembru bežného kalendárneho roka až do osem rokov započítanej praxe. Za každý celý rok započítanej praxe od 9 rokov až do 40 rokov sa platová tarifa zvyšuje o 0,5%.