+ Pridať inzerát

Terénny a ambulantný sociálny pracovník

Slovakia Košický kraj Košický kraj Published October 27, 2020 ID #866032

Mzda: 1011 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Sociálne služby

Názov pozície: Terénny a ambulantný sociálny pracovník

Ponúkaný plat: 1011 € za mesiac

Názov spoločnosti: Centrum pre deti a rodiny Dobšiná

Text inzerátu: Náplň práce:
SOCIÁLNY PRACOVNÍK, ASISTENT SOCIÁLNEJ PRÁCE- zamestnanec pri výkone práce vo verejnom záujme v rámci Národného projektu Podpora deinštitucionalizácie náhradnej starostlivosti III v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.
Odborná činnosť so zameraním na prácu s dieťaťom a jeho rodinou počas výkonu opatrení SPODaSK v centre pre deti a rodiny na základe plánu sociálnej práce s dieťaťom a jeho rodinou, ktorý je vypracovaný v spolupráci s úradom práce sociálny vecí a rodiny.