+ Pridať inzerát

Technik/čka logistiky a plánovnia

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published November 16, 2020 ID #1058696

Mzda: 1100 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby

Názov pozície: Technik/čka logistiky a plánovnia

Ponúkaný plat: 1100 € za mesiac

Názov spoločnosti: GARAY SLOVAKIA, s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Komunikácia so zákazníkmi telefonicky, e-mailom, cez portály ohľadne objednávok, expedícií, obalového materiálu.
Kontrola objednávok zákazníkov – zostavovanie prehľadu materiálu, kapacity.
Plánovanie výroby – organizácia výrobných dávok – dokumentácia pre výrobu.
Zabezpečenie a organizácia dopráv.
Plánovanie a objednávanie materiálu – komunikácia s dodávateľom - príjem materiálu.
Príprava a realizácia expedícií, nakládka, dokumentácia.
Zabezpečenie obalov.
Nahrávanie výsledkov výroby.
Čistenie a údržba systému SAP – starostlivosť o stav skladov.