+ Pridať inzerát

Technik - mechanik, opravár elektrotechnických zariadení

Slovakia Published December 16, 2020 ID #1295316

Mzda: 650 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa, mladistvého

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Elektrotechnika

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Názov pozície: Technik - mechanik, opravár elektrotechnických zariadení

Ponúkaný plat: 650 € za mesiac

Názov spoločnosti: RIMI-Security Bardejov, s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Montáž slaboprúdových a silnoprúdových rozvodov a zariadení - kamerové systémy, varovné systémy, verejné osvetlenia a verejné rozhlasy, optické siete, bezpečnostné systémy, riešenia SMART CITY.

Práca bude vykonávaná v mestách a obciach Prešovského a Košického samosprávneho kraja.

Poskytnutý NFP z EŠIF.
Výhody:
K základnej mzde sú ponúkané bonusy a príplatky.

Zabezpečený profesijný rast prostredníctvom školení a kurzov v oblastiach:
Zváranie optických sietí
Ovládanie pracovných plošín
Osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa §21 až 24 Vyhlášky MPSVaR č. 508/209 Z.z.