+ Pridať inzerát

Teamleader - Piešťany

Slovakia Trnavský kraj Trnavský kraj Published December 16, 2020 ID #1295138

Mzda: 700 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama

Názov pozície: Teamleader - Piešťany

Ponúkaný plat: 700 € za mesiac

Názov spoločnosti: Lucia Gáliková

Text inzerátu: Náplň práce:
Práca v mladom kolektíve ľudí vhodná ako privyrobenie si popri škole, ne/zamestnaní alebo ako hlavná činnosť.
- vhodnejšie pre uchádzača od 18 rokov
Náplň práce: personalistika, chod kancelárie, komunikácia, administratíva, práca na PC
- Plat: 150-800 € podľa výberu privyrobenia alebo ako hlavná činnosť
- možnosť kariérneho postupu

V prípade záujmu poslať životopis s tel. kontaktom na mail: [email protected]
Ak sa vám od nás nikto neozval je možné, že váš životopis neprišiel. Pošlite ho ešte raz. Ďakujem
Výhody:
Certifikát, možnosť kariérneho postupu a zvýšenie príjmu už po 2 mesiacoch.