+ Pridať inzerát

Ťahač vlákna

Slovakia Trnavský kraj Trnavský kraj Published December 16, 2020 ID #1295015

Mzda: 5,24 € za hodinu

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Sklárstvo, keramická výroba, výroba stavebných a žiaruvzdorných materiálov

Názov pozície: Ťahač vlákna

Ponúkaný plat: 5,24 € za hodinu

Názov spoločnosti: Johns Manville Slovakia, a.s.

Text inzerátu: Náplň práce:
- manipulovanie s bremenami, vrátane bremien nad 15 kg
- vyťahovanie návinov z navíjacieho stroja a ich označovanie podľa druhu výrobku
- vymieňanie nefunkčných dielcov lubrikačného alebo navíjacieho mechanizmu
- ťahanie skleného vlákna z pecí za použitia rôznych druhov lubrikácie
- čistenie ťažných stanovíšť podľa určených postupov
- evidovanie a označovanie vyrobenej produkcie
Výhody:
Hodinová mzda 5,24 € (Mzda od 1 182€ pri nástupe, od 1 253€ po skúšobnej dobe zahŕňa variabilnú zložku mzdy) + 13. a 14. plat

- 13. a 14. plat podľa podmienok v kolektívnej zmluve
- Príspevok pri narodení dieťaťa 500 €
- Odmena pri pracovnom výročí a životnom jubileu
- Príspevok do DDS
- Závodné stravovanie za 1€ / pracovná zmena
- Vzdelávanie zamestnancov
- Odmena darcom krvi
- Zľava do športového centra Pohoda Trnava a Aquapark Trnava
- Bedmintonové kurty zdarma
- Ďalšie sociálne benefity

- Bezplatná doprava autobusom na trase:
Trasa č. 1: Šoporňa, Šintava, Sereď, Dolná Streda, Vlčkovce, Opoj, Majcichov, Zeleneč, Trnava, Johns Manville.
Trasa č. 2: Hlohovec, Leopoldov, Trakovice, Bučany, Brestovany, Dolné Lovčice, Zavar, Križovany nad Dudváhom, Trnava, Johns Manville.