+ Pridať inzerát

Strategický nákupca s anglickým jazykom

Slovakia Košický kraj Košický kraj Published December 11, 2020 ID #1254768

Mzda: 650 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Potravinárstvo

Názov pozície: Strategický nákupca s anglickým jazykom

Ponúkaný plat: 650 € za mesiac

Názov spoločnosti: NATURAL s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Náplň práce:
- nákup surovín a iného materiálu pre výrobu
- komunikácia s dodávateľmi v anglickom jazyku a vyhľadávanie nových dodávateľov
- zabezpečovanie prepravy objednaného tovaru
- zodpovednosť za nákup priameho/nepriameho materiálu
- evidencia došlých tovarov
- skladová evidencia tovarov v systéme MKsoft
Výhody:
- práca v mladom, kreatívnom a flexibilnom kolektíve
- profesionálny a dynamický pracovný tím a prostredie
- fix + odmeny
- zamestnanecké zľavy
- možnosť rýchleho kariérneho rastu
- stravné lístky