+ Pridať inzerát

RAKÚSKO-MURÁR

Slovakia Published November 7, 2020 ID #976345

Miesto práce: Linz, Rakúsko

Termín nástupu: ihneď a priebežne počas roka 2020

Druh pomeru a dĺžka kontraktu: plný úväzok, pracuje sa cca 40 hodín týždenne + nadčasy

Pracovná náplň :
Pre rakúsku partnerskú personálnu agentúru hľadáme vyučených murárov s dobrými skúsenosťami. Pracuje sa na rôznych typoch stavieb, s tým že je potrebné pracovať samostatne na základe plánov, výkresov a inštrukcií zamestnávateľa. So zamestnávateľom komunikujete v nemeckom jazyku, preto je potrebná taká znalosť jazyka aby ste sa vedeli dohovoriť.

Ponúkaný plat:
2000,eur/netto + ubytovanie zadarmo

Iné výhody – asistencia zamestnávateľa:
✅ Pracuje sa na rakúsku zmluvu
✅ Overený zamestnávateľ
✅ Možnosť dlhodobej a stabilnej práce počas celého roka

Požiadavky na zamestnanca
✅ Vyučený murár
✅ Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
✅ Prax minimálne 4 – 5 rokov
✅ Znalosť šalovacích systémov DOKA, PERI a pod...
✅ VP a vlastné auto aspoň u jedného z 2 pracovníkov
✅ Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na [email protected] CV v nemeckom jazyku s fotografiou, prípadne referencie alebo vaše fotografie pri práci. Kontaktovať nás môžete aj na 0948 355 540