+ Pridať inzerát

Práca pre obkladačov - Rakúsko

Slovakia Prešovský kraj Prešov Published October 23, 2020 ID #782305

Náplň práce:
kompletné obkladačské práce (pokládka obkladu aj dlažby) v hoteloch – kúpeľne, wc, chodby, terasy, balkóny. Práce v interiéri - obklady a pokladanie dlažby, spárovanie, rezanie obkladov a dlažby, kompletná príprava.
Pracuje sa v dvojiciach. Je nutné, aby sa aspoň 1 pracovník z tímu vedel dohovoriť nemecky (aby rozumel, čo sa od neho vyžaduje čo mu povie majster).

Pracuje sa 6 dní v týždni, 9 – 10 hodín denne, 0,50 – 1 hodina prestávka, min. rozsah: 54 hod. týždenne, obvyklý rozsah 60 hod. týždenne.

Požiadavky na pracovníka
ŽIVNOSŤ (otvorená min 2 mesiace), povolenie A1 pre Rakúsko (vieme pomôcť s vybavením), vlastné náradie na výkon práce, prax vo svojom odbore, seriózny prístup, záujem o dlhodobú spoluprácu, dochvíľnosť, zodpovednosť, schopnosť samostatne pracovať na pridelených projektoch, ovládanie nemeckého jazyka (výhodou), vodičský preukaz a vlastné auto (1 na dvojicu), výučný list (výhodou), ochranné prvky ako prilba, pracovné rukavice.

Turnus
3 + 1, možnosť upraviť po vzájomnej dohode
Odmena
20,00€ /hod.- bez nemčiny
21,00€ /hod.- s nemčinou

Ubytovanie
ubytovanie zabezpečené nehradené, býva sa v apartmánoch a v penziónoch(cena od 15-20€ noc )

Spôsob spolupráce:
zmluva o dielo (na živnosť)
Spôsob fakturácie
týždenná fakturácia, 15-dňová splatnosť faktúr

Nástup
po dohode.

Výhody ponuky
dlhodobá a celoročná práca, pravidelné týždenné vyplácanie, možnosť turnusovej práce, ubytovanie zabezpečené , možnosť ísť ako partia a pracovať spolu, alebo možnosť vytvorenia partie z jednotlivcov, pri obojstrannej spokojnosti možnosť postupného navýšenia hodinovej odmeny

Ak vás ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis na [email protected] alebo volajte 0907 949 669.

Pri posielaní životopisu na e-mailovú adresu, je potrebné stiahnúť, vyplniť a podpísať priložený súhlas na spracúvanie osobných údajov pre potreby evidencie uchádzačov! Bez tohoto súhlasu nebude možné spracovať Váš životopis.

Zaslaním Vášho životopisu, dávate súčasne spoločnosti NLM Group s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania (nie na marketingové účely pre tretie strany), tento súhlas možno kedykoľvek písomne odvolať na dole uvedenej e-mailovej adrese alebo vyplnením formulára "odvolanie súhlasu" na stránke www.nlmgroup.sk