+ Pridať inzerát

Montér - Konštruktér Stavbyvedúci s Nj - Nemecko

Slovakia Published November 2, 2020 ID #927819

Dobrý deň, naša firma hľadá skúseného stavbyvedúceho s praxou.
Náplň práce: montáž oceľovej fasády, montáž okien, konštrukčné práce, čítanie výkresov, začleňovanie montérov, kontrola prác, zasielanie denných reportov zo stavieb, komunikácia s Nemeckým majstrom, vedenie stavby.
Práca je na živnosť, po dohode a odskúšaní aj na zmluvu.
Naša firma pracuje súčasne na viacerých projektoch, čo nám umožňuje zabezpečiť Vám prácu celoročne.

Ponúkame:

Plat: cca 4000-5000 Eur/Mes.
Nástupný plat: od 20Eur/hod., podľa skúsenosti a ovládania jazyka.
Turnus: 3/1 týždne-dohodou.
Fakturácia/Splatnosť: 7/14-14/14.
Ubytovanie je zabezpečené firmou a strháva sa z faktúry.
Preplácanie PHM vo výške 80%.

Požadujeme:

Prax v obore.
Vlastné auto výhodou, možnosť prenájmu firemných áut.
Nástup ihneď/priebežne.

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na email:
[email protected]

Fb: Lcomplete-Building
Web: www.lcompletebuilding.eu

Bližšie informácie: po-pia 8:30-17:00 na tel.čísle.:+421 911 161 875

Zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov.