+ Pridať inzerát

Holandsko - Viazači železa

Slovakia Published October 23, 2020 ID #776095

Miesto práce: Holandsko – podľa potreby

Termín nástupu: 5.10.2020

Druh pomeru a dĺžka kontraktu: plný úväzok, pracuje sa cca 40 - 45 hodín týždenne

Pracovná náplň:
Pre projekt v Holandsku hľadáme viazačov železa na rôzne stavby - s dobrými skúsenosťami. Je potrebné pracovať samostatne na základe plánov, výkresov a inštrukcií zamestnávateľa. So zamestnávateľom komunikujete v nemeckom, anglickom alebo holandskom jazyku preto je potrebná taká znalosť jazyka aby ste sa vedeli dohovoriť – aspoň u jedného zo skupiny 2 - 4 pracovníkov.

Ponúkaný plat:
- Čistá mzda je cca 13€ / hodinu - zamestnanec
- Fakturačná suma cca 17€ / hodinu - živnostník

Iné výhody – asistencia zamestnávateľa:
- Pracuje sa na slovenskú zmluvu
- Ubytovanie hradené
- Mzda platená načas
- Možnosť dlhodobej a stabilnej práce počas celého roka

Požiadavky na zamestnanca
- Vyučený murár, tesár, šalovač - železiar
- Nemecký, anglický, holandský jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni (aspoň u jedného z 2)
- Prax minimálne 3 roky
- VP a vlastné auto aspoň u jedného z 3 - 4 pracovníkov
- Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na [email protected] CV s fotografiou, prípadne referencie alebo vaše fotografie pri práci. Kontaktovať nás môžete aj na 0908 63 44 71