+ Pridať inzerát

HOLANDSKO - ŠALOVAČ DOKA, PERY

Slovakia Published November 15, 2020 ID #1047843

Miesto práce: Holandsko - rôzne mestá

Termín nástupu: ihneď a potom počas roka 2020

Druh pomeru a dĺžka kontraktu: plný úväzok, pracuje sa cca 40 hodín týždenne

Pracovná náplň :
Pre Holandsku partnerskú personálnu agentúru hľadáme šalovačov na systémy (Doka, Peri, tradičné debnenia pod.) s dobrými skúsenosťami. Pracuje sa na rôznych typoch stavieb, s tým že je potrebné pracovať samostatne na základe plánov, výkresov a inštrukcií zamestnávateľa. So zamestnávateľom komunikujete v anglickom alebo nemeckom jazyku, preto je potrebná taká znalosť jazyka aby ste sa vedeli dohovoriť.

Ponúkaný plat netto:
Základná mzda za 40 hodín týždenne je 520 - 550 € / týždeň, s tým, že ubytovanie máte zabezpečené zadarmo a zamestnávateľ Vám platí aj poistenie

Iné výhody – asistencia zamestnávateľa:
- Pracuje sa na holandskú zmluvu
- Overení zamestnávatelia
- Možnosť dlhodobej a stabilnej práce počas celého roka

Požiadavky na zamestnanca
- Vyučený murár, tesár, šalovač
- Anglický alebo Nemecký jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni
- Prax minimálne 4 roky
- Znalosť šalovacích systémov DOKA, PERI a pod...
- VP a vlastné auto aspoň u jedného z 3 - 4 pracovníkov + základné náradie
- Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí
Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite CV v anglickom alebo nemeckom jazyku s fotografiou emailom na [email protected]. Kontaktovať nás môžete aj na 0948 033 511