+ Pridať inzerát

Hľadáme skúsených montérov stavbárov do Nemecka.

Slovakia Published December 3, 2020 ID #1203919

Náplň práce: montáž rodinných domov z ľahkých oceľových konštrukcií, ich opláštenia, montáž sendvičových panelov a pridružených komponentov.
Práca je na živnosť !
Aj partiu s jedným nemecky hovoriacim.
Naša firma pracuje súčasne na viacerých projektoch, čo nám umožňuje zabezpečiť prácu celoročne.

Ponúkame:

Plat: cca 4000,- € / mes.
Nástupný plat: od 17 € / hod. do 19 € / hod., podľa skúsenosti a ovládania jazyka.
Turnus: 4 / 1 týždne - dohodou.
Fakturácia / Splatnosť: 7 / 14 prac. dní
Ubytovanie je zabezpečené firmou, platí si ho každý sám.

Požadujeme:

- Prax v danom obore
- Chuť učiť sa nové veci
- Zodpovedný prístup k práci
- Organizačná schopnosť
- Sebestačná práca podľa výkresovej dokumentácie
- Vlastné náradie
- Oprávnenie na zdvíhacie plošiny,  jeden v partii by mal mať oprávnenie na teleskopický nakladač Manitou
- ŽL / Zmluva o dielo / A1 / (SZČO)
- Znalosť nemčiny výhodou, nie však podmienkou.
- Vlastné auto výhodou, možnosť prenájmu firemného auta.
- Nástup ihneď.

V prípade záujmu zašlite svoj životopis a kópiu ŽL na email:
 [email protected]

.Meno: MJ Montáže
Telefon: 0915466555
E-mail: [email protected]
Cena: V texte