+ Pridať inzerát

Sociálny pracovník v rámci NP Podpora DEI NS III. 1.4

Slovakia Banskobystrický kraj Banskobystrický kraj Published November 16, 2020 ID #1058693

Mzda: 802 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Sociálne služby

Názov pozície: Sociálny pracovník v rámci NP Podpora DEI NS III. 1.4

Ponúkaný plat: 802 € za mesiac

Názov spoločnosti: Centrum pre deti a rodiny Rimavská Sobota

Text inzerátu: Náplň práce:
-Vykonávanie sociálnej práce v prirodzenom prostredí, v náhradnom prostredí, v otvorenom prostredí a v prostredí utvorenom a usporiadanom na výkon opatrení SPOD a SK
-vykonávanie sociálnej práce pre dieťa a jeho rodinu na základe zhodnotenia situácie dieťaťa a jeho rodiny a posúdenia možností rodičov riešiť situáciu ambulantnou alebo terénnou formou
-vedenie prípadovej práce, koordinácia plánovania a realizácia plánu sociálnej práce a dieťaťom a jeho rodinou alebo náhradnou rodinou
-vykonávanie odborných činností na účely odbornej diagnostiky
-spolupráca s ostatnými zamestnancami CDR a UPSVR a plnenie ďalších úloh v zmysle pokynov nadriadeného
-účasť na tvorbe a realizácii tréningových a rozvojových programov
- spolupráca pri vypracúvaní individuálnych plánov rozvoja osobnosti dieťaťa a ďalšie činnosti sociálnej práce v CDR
Výhody:
Platové zaradenie podľa platovej triedy platovej tabuľky v zmysle zákona 553/2003 Z.z. v zmysle neskorších predpisov a do platového stupňa podľa započítanej odbornej praxe podľa odpracovaných rokov s účinnosťou od 01.01.2020 + 5% navýšenie platovej tarify