+ Pridať inzerát

Sociálny pedagóg

Slovakia Banskobystrický kraj Banskobystrický kraj Published December 11, 2020 ID #1254725

Mzda: Viac info tu

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Výchova, vzdelávanie a šport

Názov pozície: Sociálny pedagóg

Názov spoločnosti: Mesto Hnúšťa

Text inzerátu: Náplň práce:
Odborné činnosti v rámci prevencie, intervencie a poskytovania poradenstva deťom ohrozeným sociálno-patologickými javmi, zo sociálne znevýhodneného prostredia alebo inak znevýhodneným deťom, ich zákonným zástupcom a pedagogickým zamestnancom MŠ, úlohy v oblasti sociálnej výchovy, podpory prosociálneho, etického správania, sociálno-pedagogickej diagnostiky prostredia a vzťahov, sociálno-pedagogického poradenstva, prevencie sociálno-patologických javov a reedukácie správania.Pedagogická spôsobilosť pre príslušný druh a typ školy podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a podľa Vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 1/2020, ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.
Životopis spolu so žiadosťou poslať na adresu: Mesto Hnúšťa, Mestský úrad, Francisciho 74/2, 981 01 Hnúšťa.