+ Pridať inzerát

Skladník - Sereď

Slovakia Trnavský kraj Trnavský kraj Published December 16, 2020 ID #1295026

Mzda: 5,50 € za hodinu

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby

Názov pozície: Skladník - Sereď

Ponúkaný plat: 5,50 € za hodinu

Názov spoločnosti: ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Nebaví Vás monotónnosť a hľadáte ľahkú manuálnu prácu?
Skvelé, pretože hľadáme nové posily na reklamačné oddelenie logistického centra v Seredi. Vašou náplňou práce na pozícii Pracovníka môže byť:
* ľahká manuálna práca v príjemnom prostredí,
* každodenný kontakt s reklamovaným tovarom za pomoci najmodernejších technológií,
* vizuálna a manuálna kontrola stavu tovaru,
* spolupráca s ostatnými kolegami z iných oddelení,
* drobná administratíva – aby bola práca zaujímavejšia.
Výhody:
Z množstva výhod práce v úspešnej medzinárodnej spoločnosti Vám predstavujeme aspoň časť z nich:
* nenáročná práca
* práca v priateľskom tíme
* možnosť kariérneho rastu – práca vedúceho pracovníka, trénera,...
* práca 4 dni – 3 dni voľno ( v mesiaci sa pracujú dva Víkendy)
* zabezpečená doprava
* ročná odmena
* bonus až do 20%
* obedy za 1 euro