+ Pridať inzerát

Sestra so špecializáciou

Slovakia Trnavský kraj Trnavský kraj Published October 23, 2020 ID #788782

Mzda: 1073,70 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Zdravotníctvo

Názov pozície: Sestra so špecializáciou

Ponúkaný plat: 1073,70 € za mesiac

Názov spoločnosti: Nemocnica s poliklinikou Sv. Lukáša Galanta, a.s.

Text inzerátu: Náplň práce:
- Poskytuje oše. starostlivosť formou oše. procesu na základe individuálnych potrieb pacientov a realizuje samostatné oše. výkony podľa ordinácie lekára na lôžkových oddeleniach
- Vykonáva špecializované a náročné odborné činnosti pri lôžku chorých s použitím nástrojov a náročných pracovných metód
- V spolupráci s vedúcou sestrou, manažérkou dennej zmeny zavádza nové oše postupy a metódy
Výhody:
- multisport karta
- detské tábory pre deti našich zamestnancov
- mikulášske balíčky
- preplatenie rekreácie na Slovensku