+ Pridať inzerát

Skladník - Nemecko - od €10.15 na hodinu + príplatky

Slovakia Published November 26, 2020 ID #1143637

Agentúra VM Recruitment Vám ponúka zaujímavú pracovnú pozíciu v Nemecku.

Miesto práce: Nemecko / Munster

Pracovník v sklade s textilom a kozmetikou alebo rozličný tovar - Aj bez znalosti jazyka!

Mzda: od €10.15 na hod. v hrubom (mzda je vyplácaná mesačne, k 15. dňu v mesiaci)
- 25% Bonusový príplatok za prácu počas sviatkov- nadčasové hodiny sú možné

Zmeny:
- ranná od 06:00 do 14:00
- poobedná od 14:00 do 22:00

Náplň práce:
- spracovanie objednávok
- nakladanie tovaru v sklade
- práca so skenerom, skenovanie tovaru, zadávanie dát do PC systému
- vyzdvihnutie tovaru na základe objednávky
- príjem a výdaj tovaru
- balenie a ukladanie odevov do plastových vriec, krabíc, následné etiketovanie
- príprava tovaru na expedíciu
- vyzdvihnutie tovaru a vybaľovanie z krabíc na sekcii príjem tovaru
- pri práci sa vyžaduje dôslednosť, presnosť, samostatnosť a precíznosť
- príjemná pracovná atmosféra v teplom a čistom sklade

Požiadavky na zamestnanca:
- nie je potrebná znalosť Nemeckého jazyka
- Prax v odbore je výhodou, ale zamestnávateľ poskytuje školenie na pracovisku
- Flexibilita týkajúca sa pracovného času.
- Veľké pracovné nasadenie a zodpovednosť pri práci
- Čistotný a poriadkumilovný
- Bez záznamu v registri trestov

Ubytovanie:
- Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom
- Cena ubytovania so pohybuje okolo €275-300 EUR mesačne. Uhrádza sa z mesačnej výplaty.
- Kompletne zariadene, vybavene (kuchyňa / izba / kúpeľňa vrátane práčky / parkovacie miesta)
- Max. 2 osoby na izbu
- Posteľná bielizeň, prikrývky a vankúše sú k dispozícii, ale je potrebne si ich objednať pred príchodom
- Internet

Výhody:
- Práca na Nemeckú pracovnú zmluvu s možnosťou TPP (trvalý pracovný pomer)
- Overený Nemecký zamestnávateľ
- Nemecky ubytovací agenti
- Zamestnávateľ za Vás platí dane a odvody (sociálna, zdravotná a príspevok na penziu)
- Poskytujeme asistenciu pri vybavovaní medzinárodného bankového účtu - TransferWise
- Možnosť vrátenia daní po návrate z Nemecka
- Cestuje sa v skupinách
- Možnosť nadčasov
- Asistencia zo zakúpením letenky a s dopravou v Nemecku
- Odchody sú každý týždeň do zaplnenia voľných miest

Ak máte záujem o nami ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktujte nás na uvedených telefónnych číslach:
- Monika 00421 948 905 430

Ak chcete poslať svoj životopis pre rýchlu registráciu, využite našu e-mailovú adresu [email protected], alebo náš registračný portál na https://www.vmrecruitment.sk/on-line-registracia

Pre viac pracovných ponúk navštívte našu stránku www.vmrecruitment.sk

Praca v zahranici, Praca v Nemecku, Praca v Sklade