+ Pridať inzerát

Maliar Natierač - Rakúsko, Linz - od €1800 mesačne

Slovakia Published October 23, 2020 ID #781530

Agentúra VM Recruitment ponuka pozíciu pre skúseného maliara v Rakúsku!

Nástup možný ihneď!

Lokalita: Rakúsko - Linz

Ponúkaná mzda: od od €1800 mesačne v čistom + hradené ubytovanie zamestnávateľom

Požiadavky:
- Potrebná prax v obore a komunikatívna znalosť Nemčiny

Náplň práce:
- Nanášanie penetračného náteru na povrch stien pred maľovaním
- Interiérové maľovanie
- Exteriérové maľovanie

Benefity:
- Ubytovanie je poskytnuté a hradené zamestnávateľom
- Registrácia na sociálnom a zdravotnom poistení v Rakúsku
- Výplata na váš bankový účet
- Práca na Rakúsku pracovnú zmluvu s možnosťou TPP (trvalý pracovný pomer)
- Asistencia so zakúpením letenky alebo cestovného lístka a s dopravou v Rakúsku

Pokiaľ Vás pracovná ponuka zaujala, a chcete poslať svoj životopis pre rýchlu registráciu, využite našu e-mailovú adresu [email protected], alebo náš registračný portál na https://www.vmrecruitment.sk/on-line-registracia

Pre viac informácií ohľadne pracovnej ponuky, kontaktujte našu náborovú pracovníčku:
- Mirka 00421 (0) 903 786 814

Pre viac pracovných ponúk navštívte našu stránku www.vmrecruitment.sk