+ Pridať inzerát

Samostatný technik pre pohony SIEMENS

Slovakia Trenčiansky kraj Trenčiansky kraj Published October 29, 2020 ID #883757

Mzda: 1100 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Elektrotechnika

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Názov pozície: Samostatný technik pre pohony SIEMENS

Ponúkaný plat: 1100 € za mesiac

Názov spoločnosti: NES Nová Dubnica s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
- programovanie frekvenčných meničov SIEMENS
- servis, údržba a oprava frekvenčných meničov v priestoroch firmy i u zákazníkov
- oživovanie a uvádzanie do prevádzky pohonov, záložných zdrojov UPS v priestoroch firmy i u zákazníkov
- diagnostikovanie porúch a ich odstraňovanie
- montáž a uvádzanie do chodu, zaškoľovanie obsluhy
- poskytovanie technickej podpory zákazníkom
- zahraničné pracovné cesty
Výhody:
Zaujímavá práca v mladom kolektíve
Podpora vzdelávania - program odbornej a jazykovej prípravy
Pružná pracovná doba
Benefity v rámci sociálnej politiky