+ Pridať inzerát

Samostatný strážny oddelenia ochrany

Samostatný strážny  oddelenia ochrany
Slovakia Žilinský kraj Žilinský kraj Published December 11, 2020 ID #1257291

Mzda: 997 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Ozbrojené sily a zbory, hasiči, SBS a podobní pracovníci

Názov pozície: Samostatný strážny oddelenia ochrany

Ponúkaný plat: 997 € za mesiac

Názov spoločnosti: Ústav na výkon väzby

Text inzerátu: Náplň práce:
Nejedná sa o prácu v SBS! Ide o služobný pomer v Zbore väzenskej a justičnej stráže.
Zabezpečuje strážnu činnosť v určených objektoch zboru.
Výhody:
Zamestnanecké výhody, benefity

- Platová trieda: 1 (od 997€ brutto cca5 mesiacov, po získaní policajného vzdelania cca 1140€)
- 6 týždňov dovolenky
- 2 týždne preventívnej rehabilitácie (po dosiahnutí 35 rokov veku)
- garantovaný nárast mzdy v závislosti od praxe
- 100% plat počas dovolenky a pracovnej neschopnosti
- sociálne zabezpečenie v zmysle zákona č.328/2002 Z.z.
- stravovanie priamo v ústave (0,50 centov za obed/večeru)
- lekárska starostlivosť priamo v ústave
- rekreačná starostlivosť
- výhodný sociálny program
- ďalšie informácie budú uchádzačom poskytnuté v rámci informatívneho pohovoru