+ Pridať inzerát

Rozpočtár, prípravár stavieb

Slovakia Žilinský kraj Žilinský kraj Published December 13, 2020 ID #1273025

Mzda: 910 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Stavebníctvo

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Názov pozície: Rozpočtár, prípravár stavieb

Ponúkaný plat: 910 € za mesiac

Názov spoločnosti: SKELETON, a. s.

Text inzerátu: Náplň práce:
- tendrovanie materiálov a služieb, vyhodnocovanie cenových ponúk,
- príprava objednávok,
- pripravovanie podkladov k fakturácií,
- vecná kontrola faktúr,
- práca s projektovou dokumentáciou, spracovanie rozpočtov stavieb z výkresovej dokumentácie,
- tvorba, kontrola a čerpanie výmerov,
- tvorba a sledovanie harmonogramu stavby,
- zabezpečovanie certifikátov, technických listov a iných dokumentov deklarujúcich kvalitatívne vlastnosti použitých materiálov,
- sumarizácia dokladov vydaných v priebehu realizácie prác,
- sumarizácia dokladov vydaných k odovzdávaciemu a preberaciemu konaniu,
- vytvorenie podkladov ku konečnému zúčtovaniu stavby
Výhody:
- pracovný čas od 6:30 do 15:00 hod. v kancelárskych priestoroch priamo v Čadci,
- mobilný telefón,
- kompletné pracovné pomôcky a vybavenie,
- dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
- pracovné oblečenie,
- atraktívna práca v priateľskom firemnom kolektíve
- narodeninové voľno a narodeninová poukážka
- sick day
- odmeny
- pitný režim a káva zabezpečené spoločnosťou
- zaujímavé školenia a firemné akcie ( spoločná chata, večierok, spoločné stretnutia pri ukončení stavby, návštevy realizovaných stavieb, ..)
- motivačný program - pozornosť spoločnosti pri narodení dieťaťa, pri uzatvorení manželstva, pri výročí práce vo firme, ..
- kariérny rast