+ Pridať inzerát

Robotník montáže

Slovakia Trenčiansky kraj Trenčiansky kraj Published December 16, 2020 ID #1297781

Mzda: 580 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Názov pozície: Robotník montáže

Ponúkaný plat: 580 € za mesiac

Názov spoločnosti: Performance Business, s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
- plnenie úloh podľa pokynov svojho nadriadeného v súlade so zaradením a taktiež podľa osobitných požiadaviek výroby, pokiaľ nie sú v rozpore s platnými predpismi,
- dodržiavanie predpisy súvisiacich s bezpečnosťou pri práci, protipožiarnymi opatreniami a pracovným poriadkom,
- nosenie predpísaný ochranných pomôcok určených pre dané pracovisko,
- obsluha zariadenia podľa návodu na obsluhu a bezpečnostných predpisov,
- okamžité informovanie o stave, ktorý by mohol viesť k rozsiahlej škode alebo finančnej strate výrobnej prevádzky,
- vykonávanie pridelenú práce podľa technologického postupu, platnej výkresovej dokumentácie a pracovného príkazu,
- hlásenie nezhodných výrobkov alebo polotovarov pracovníkom kvality a závažné nedostatky ihneď oznámiť svojmu nadriadenému,
- opravovanie nezhodných výrobkov v súlade s technologickým postupom,
- spolupráca s technológom pri overovaní nových výrobkov a postupov,
- vykonávanie medzioperačnej prepravy vyrábaných dielov, manipulovanie s materiálom aj s použitím ručného vysokozdvižného vozíka
- zodpovednosť za plnenie výkonovej normy,
- zodpovednosť za čistotu, poriadok na pracovisku tzv. 5S systém,
- zodpovednosť za dodržanie hodnôt predpísaných výkresovou, technologickou alebo platnou technickou dokumentáciou
- zodpovednosť za správnosť údajov v príslušnej
produkčnej dokumentácii
Výhody:
- variabilná zložka do výšky 74€ v závislosti od dochádzky
- príplatky za prácu v noci, za nadčasy