+ Pridať inzerát

Robotník elektromontér

Slovakia Žilinský kraj Žilinský kraj Published December 11, 2020 ID #1255703

Mzda: 820 € mesačne

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Názov pozície: Robotník elektromontér

Ponúkaný plat: 820 € mesačne

Názov spoločnosti: EGEM, s. r. o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Kontaktná osoba p. Menderová Eva/personalistka, kontakné údaje: tel.: +421 902 962 916, e- mail.: [email protected]
Individuálny osobný pohovor bude prebiehať na základe nášho oslovenia vybraných kandidátov.
Pracovná pozícia: robotník elektromontér
Náplň práce: elektromontáže práce v objektoch bytovej, občianskej a priemyselnej, poľnohospodárskej výstavby, stavba verejného osvetlenia, káblov, montáž elektrozariadení elektrární, teplární, transformačných staníc, napájacích staníc elektrickej siete.
Požiadavky na zamestnanca:
- min. úplné stredné odoborné vzdelanie - energetika, elektrotechnika.
Miesto výkonu práce:
- Ružomberok a celá SR ( práca vyžaduje cestovanie).
Výhody:
hradené ubytovanie, 13. plat, ročné odmeny, zázemie v stabilnej firme, zabezpečené ubytovanie, doprava, príspevky zo SF.