+ Pridať inzerát

Reprezentant

Slovakia Prešovský kraj Prešovský kraj Published December 11, 2020 ID #1254130

Mzda: 900 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa, zdravotne postihnutého

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Názov pozície: Reprezentant

Ponúkaný plat: 900 € za mesiac

Názov spoločnosti: Jana Pribylincová

Text inzerátu: Náplň práce:
Informácie o pracovnom mieste:
Kontakt s klientom a zisťovanie jeho priorít
Predkladanie návrhov riešenia prostredníctvom služieb spoločnosti
Konzultačná činnosť, poskytovanie servisu a nadväzovanie novej spolupráce
Denná práca s interným systémom
Práca na zmluvu o finančnom sprostredkovaní
Požiadavky na zamestnanca:
SŠ vzdelanie s maturitou
Prax v obchode, poisťovníctve alebo bankovníctve je výhodou
Príjemné vystupovanie a orientácia na výsledky
Komunikatívnosť a samostatnosť
Užívateľská znalosť práce s PC
Vodičský preukaz sk. B – aktívne
Ochota vzdelávať sa
Bezúhonnosť
Schopnosť prijímať a adaptovať zmeny
Dodržiavať pracovné postupy
Ponúkame:
Zaujímavá práca v silnej spoločnosti UNIQA
Atraktívne finančné ohodnotenie – neobmedzené provízie + mesačná odmena za výkon fix 700€
Možnosť zaujímavých výhier a benefitov
Možnosť získania príspevku na vlastnú kancelária a na technické vybavenie
Možnosť kariérneho postupu už po prvých 6 mesiacoch spolupráce
Bezplatný vzdelávací systém, ktorý zabezpečí Váš osobný a profesijný rozvoj
Flexibilný pracovný čas