+ Pridať inzerát

Reprezentant pre komunikáciu so zákazníkom - GRÉCKO

Slovakia Published November 1, 2020 ID #915928

Mzda: 1200 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Názov pozície: Reprezentant pre komunikáciu so zákazníkom - GRÉCKO

Ponúkaný plat: 1200 € za mesiac

Názov spoločnosti: PERSOnica, s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Staňte sa reprezentantom pre svetovo známu tabakovú firmu.
Náplňou práce je telefonický kontakt so zákazníkmi, prieskum spokojnosti, starostlivosť o zákazníkov. Kontaktujete zákazníkov na Slovensku, čiže telefonický kontakt je v rodnom jazyku.

Miesto výkonu práce je v Aténach v Grécku.

Vstupné zaškolenie je v anglickom jazyku - je potrebné vedieť dohovoriť sa.
Viac informácií budeme všetkých záujemcov, ktorí budú vyhovovať výberovým kritériám kontaktovať telefonicky s následným osobným pohovorom.
Výhody:
Mzda vychádza v čistom priemerne 1000€ (máte tam zo zákona 14 platov, čiže toto sa priemeruje - viac vysvetlíme osobne)

So zabezpečením ubytovania Vám pomôže zamestnávateľ priamo v Grécku. Hradí aj letenku.