+ Pridať inzerát

Stolár - nábytkar - Viedeň

Slovakia Published November 7, 2020 ID #975740

Hľadáme pre nášho klienta:
Pozícia: Stolár nábytkár.
Lokalita: Viedeň Rakúsko !

Platové podmienky:
Plat: €3.000/mes "brutto"
Plat: €2.150/mes "netto"
+13 & 14 plat "netto" navyše!
Ubytovanie: Zdarma!

Benefity:
Doprava z/do práce poskytnutá ZDARMA !
Pracovné náradie na zákazky poskytnutá ZDARMA

Požadujeme:
Vyučený stolár nábytkár alebo min prax v obore 3 roky a viac.
Znalosť práce vo výrobe: kuchynské linky.
Vlastné auto potrebné.
Nemecký jazyk na úrovni A2-B1-level.
Platné doklady a bezúhonnosť.
Štruktúrovaný životopis zaslať v NJ .
Ochota pracovať min.3 mesiace a viac.

Náplň práce:
Jedná sa o prácu v interiéri fabriky. Príprava, manipulácia a ovládanie strojov a zariadení vo výrobe - kuchynské linky pre konečného užívateľa. Znalosť čítania výkresovej dokumentácie, znalosť merania, rezania a pod. Dodržiavanie výrobného procesu podľa v súlade s technologickými postupmi.
Kontrolovanie kvality.

V prípade Vášho záujmu zasielajte: Životopis v NJ jazyku! na [email protected] Telefón: 00421/944 258 690.