+ Pridať inzerát

Regionálny obchodný zástupca - Humenné

Slovakia Prešovský kraj Prešovský kraj Published December 16, 2020 ID #1295127

Mzda: 522 € za mesiac

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na kratší pracovný čas

Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Názov pozície: Regionálny obchodný zástupca - Humenné

Ponúkaný plat: 522 € za mesiac

Názov spoločnosti: KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group

Text inzerátu: Náplň práce:
Máte skúsenosti s prácou s klientom alebo predajom a chcete v tom napredovať? Alebo ste ešte finančné poradenstvo neskúsili?
Podporíme Vaše schopnosti a zručnosti a pomôžeme Vám zlepšiť svoj finančný rozhľad a predajné aktivity.
Dáme Vám príležitosť stať sa regionálnym obchodným zástupcom.

Vaše pracovné úlohy na uvedenej pracovnej pozícii budú:
Aktívne vyhľadávanie klientov a následná starostlivosť o nich
Poistné poradenstvo a vypracovávanie návrhov na poistenie podľa potrieb klienta
Príprava, uzatváranie poistných zmlúv životného a neživotného poistenia v príslušnom regióne obchodného miesta
Starostlivosť o zverené klientské portfólio
Sprostredkovanie predaja vybraných bankových produktov
Výhody:
Stabilná a zaujímavá práca v najsilnejšej poisťovacej skupine na Slovensku Vienna Insurance Group
6-mesačný program podpory nových regionálnych obchodných zástupcov s garanciou minimálneho príjmu a provízie bez obmedzenia
Systém vzdelávania, odborných školení a tréningov
Flexibilný pracovný čas
Príspevok na DDS III pilier
Finančné odmeny pri pracovnom a životnom jubileu

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na https://www.kpas.sk/stranka/ochrana-osobnych-udajov