+ Pridať inzerát

Referent predaja

Slovakia Žilinský kraj Žilinský kraj Published December 16, 2020 ID #1295037

Mzda: 977 € mesačne

Dĺžka praxe: aspoň 1 rok

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Názov pozície: Referent predaja

Ponúkaný plat: 977 € mesačne

Názov spoločnosti: EGEM, s. r. o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Kontaktná osoba p. Menderová Eva/personalistka, kontakné údaje: tel.: +421 902 962 916, e- mail.: [email protected]
Individuálny osobný pohovor bude prebiehať na základe nášho oslovenia vybraných kandidátov.
Pracovná pozícia: referent predaja
Náplň práce: posúdenie úplnosti dopytu zákazníka, vykonávanie obhliadok predmetu obstarávania, spracovanie ponukových kalkulácií a rozpočtov danej ponuky, vypracovanie ponúk pre zákazníkov, vrátanie ponúk v rámci verejného obstarávania, komunikácia so zákazníkmi.
Požiadavky na uchádzača:
- min. stredné odborné vzdelanie (výučný list), v odbore energetika, elektrotechnika
- min. 1 rok prax,
- PC znalosti - word, excel, outlook, microsoft projekt
- Jazykové znalosti - Anglický
- VP skupiny - B
- osvedčenia - vyhláška 508/2009 §21
Výhody:
13. plat, ročné odmeny, zázemie v stabilnej firme, príspevky zo SF.