+ Pridať inzerát

Recruiter

Recruiter
Slovakia Trenčiansky kraj Trenčiansky kraj Published December 11, 2020 ID #1254525

Mzda: 800 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Názov pozície: Recruiter

Ponúkaný plat: 800 € za mesiac

Názov spoločnosti: RAVEN a.s.

Text inzerátu: Náplň práce:
- vyhľadávanie a výber zamestnancov na odborné a robotnícke pozície
- koordinácia procesu náboru a výberu zamestnancov
- organizačná príprava a kontakt s kanditátmi
- reportovanie výsledkov vedeniu spoločnosti
Výhody:
- získate istotu stabilného zamestnania u jednotky na trhu s viac ako 25-ročnou úspešnou históriou,
- okrem mesačnej mzdy Vás motivujeme formou rôznych odmien,
- umožníme Vám vybrať si formou tzv. kafetérie zo širokej palety našich benefitov (príspevok na dovolenku, regeneráciu, šport, kultúru, zubné náhrady, dioptrie, vitamíny, atď.),
- poskytneme Vám ďalšie zamestnanecké výhody ako narodeninové voľno, jazykové vzdelávanie a teambuildingové aktivity.